درب پارکینگ ریلی

درب پارکینگ ریلی : درب فرفورژه 

مجتمع صانع بیش از 100 مدل درب فلزی فرفورژه تولید میکند که تمامی مدل ها با کیفیت عالی و قیمت مناسب , قابلیت ساخت بصورت درب پارکینگ ریلی و همچنین درب پارکینگ با جک اتوماتیک را دارا می باشند.

درب فرفورژه به عنوان جدید ترین و زیباترین درب های آهنی, در مدت کوتاهی به پروفروشترین مدل درب ساختمان تبدیل شده است. این حجم از استقبال خریداران به علت زیبایی خیره کننده , قیمت مناسب و تنوع در طرح و تنوع در رنگ این مدل درب آهنی مدرن و لوکس است.

درب فرفورژه بهترین انتخاب برای درب پارکینگ ریلی

مجتمع صانع با دریافت گواهینامه مدیریت کیفیت از انگلستان با افتخار کلیه محصولات درب پارکینگ ریلی خود را با 2 سال ضمانت به لحاظ کیفیت و رنگ ارائه میکند. بیش از 15 سال سابقه تولید و 1200 پروژه موفق انجام شده ضامن کیفیت و اعتبار محصولات ما است.

با تجربه سالها تولید و استفاده از بهترین مواد و مصالح,  اکنون بالاترین کیفیت را با نازلترین قیمت ممکن بازار ارائه میکنیم. انواع مدل درب فرفورژه مناسب برای درب پارکینگ ریلی مجتمع های مسکونی و اداری, تجاری , ویلا , باغ می باشد. تمام مدلها قابلیت ساخت بعنوان درب ساختمان شمالی و جنوبی را دارند.

تمامی مدلهای درب پارکینگ و عابر تولیدی مجتمع صانع با رنگ کوره ای الکترو استاتیک و بالاترین کیفیت رنگ آمیزی و درزگیری میشود تا درب برابر باد و باران و همچنین آفتاب تابان کیفیت خود را حفظ کند. انتخاب رنگ به دلخواه شما و در صورت نیاز با مشاوره کارشناسان ما و متناسب با نمای ساختمان شما صورت میگیرد.

فرایند سفارش درب پارکینگ ریلی و یا درب عابر حیاط بسیار ساده است. شما میتوانید با کارشناسان ما در تمام مدت شبانه روز تماس بگیرید. آنها با ارسال نمونه های مدل درب و ارائه راهنمایی کامل در مورد مدلها , قیمت و هماهنگی با ساختمان شما ؛ تا انتهای کار در کنار شما خواهند بود.  تماس با کارشناس: 09124403540  – 02156586756

همچنین میتوانید از نمونه کار های ما در سایت بازدید به عمل بیاورید:

گالری انواع مدل درب

گالری نمونه کارهای انجام شده

(درب ریلی پارکینگ – درب ریلی حیاط – درب حیاط ریلی – درب ریلی آهنی – درب پارکینگ اتوماتیک)

 

 

درب

درب آهنی ریلی

درب پارکینگ

درب پارکینگ اتوماتیک

درب پارکینگ ریلی

درب حیاط اتوماتیک

درب حیاط ریلی

درب ریلی پارکینگ

درب ریلی حیاط

 

دیدگاهتان را بنویسید